شرکت فعال همیاران سلامت روان در سومین نمایشگاه «سلامت روان» در دانشگاه تبریز

۲۳ آبان ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ کد : ۶۴۰۴ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۵۲۲
شرکت فعال همیاران سلامت روان در سومین نمایشگاه «سلامت روان» در دانشگاه تبریز سومین نمایشگاه «سلامت روان تحت عنوان تلنگر» با حضور قائم‌مقام رییس دانشگاه و شرکت۳۰ نهاد ودستگاه استانی با محوریت پیشگیری ومبارزه با سوءمصرف مواد مخدر، تهدیدات فضای مجازی وشبکه‌های اجتماعی در دانشگاه تبریزگشایش یافت.
شرکت فعال همیاران سلامت روان در سومین نمایشگاه «سلامت روان» در دانشگاه تبریز

شرکت فعال همیاران سلامت روان در سومین نمایشگاه «سلامت روان» در دانشگاه تبریز

 


سومین نمایشگاه «سلامت روان تحت عنوان تلنگر» با حضور قائم‌مقام رییس دانشگاه و شرکت۳۰ نهاد ودستگاه استانی با محوریت پیشگیری ومبارزه با سوءمصرف مواد مخدر، تهدیدات فضای مجازی وشبکه‌های اجتماعی در دانشگاه تبریزگشایش یافت.
دراین نمایشگاه ۳۰ غرفه در قالب پوستر، عکس، سی دی، بروشور، کتاب، نمایش فیلم، تالار گفتگو و... برای بازدید علاقمندان دایر شده بود.
این نمایشگاه با هدف آشنایی دانشجویان با آسیب‌های اجتماعی از جمله اثرات سوءمصرف مواد مخدر، قرص‌های روان‌گردان، ارتقای سطح آگاهی عموم جامعه از مضرات استفاده از مواد مخدرونحوه پیشگیری ازآن‌ها، تهدیدهای فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی، آسیب‌های شبکه‌های ماهواره‌ای و ...  برپا شده بود.

در نمایشگاه مذکور همیاران سلامت مرکز مشاوره وکانون همیار سلامت را معرفی و اقدام به عضوگیری در کانون نمودند و همچنین مشاوران مرکز راهنماییها و اقدامات اولیه مداخله درمانی را در غرفه ارائه نمودند.
یادآور می‌شود: این نمایشگاه  از سوی مدیریت فرهنگی اجتماعی دانشگاه تبریز و همکاری مرکز مشاوره دانشجویی ۱۵ الی ۱۹ مهرماه  از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۶ در خیابان اصلی دانشگاه برای بازدید علاقه‌مندان دایر شده بود

کلید واژه ها: تلنگر


نظر شما :